Barion Pixel
Bezpečné doručení balíku

Bezpečné doručení balíku

Naše balíky dodává Pošta bez hranic do 48 hodin, max. do 3 pracovních dnů od převzetí balíku od nás. Žádáme Vás, abyste při udávání doručovací adresy brali ohled na to, že doručení zboží probíhá v pracovní době mezi 8 a 17 hodinou. Pokud Vám kurýr objednané zboží v daném čase neví doručit, pokusí si s vámi domluvit po telefonu nový termín. Při objednávce si do poznámek můžete udat jako místo odběru své pracovní místo, když si daném čase víte převzít dobírku pouze na pracovním místě. Žádáme Vás o přesné vyplnění údajů!

Zaslání balíku Českou poštou

1 pokus o doručení, poté je zásilka uložena na dodací poště.
Při převzetí zásilky řidičem na doručení je zaslána adresátovi SMS, že mu bude doručována zásilka. V případě nezastižení a uložení zásilky na poště je opět zaslána SMS o této skutečnosti. 
V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce. 

Zaslání balíku PPL

2 pokusy o doručení. V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce. 

Balíček obsahuje objednané zboží a fakturu. Při požadavku faktury na firmu, udejte firemní údaje. (Pokud je adresa doručení a adresa firmy odlišná, tak ve fakturačních údajích vyplňte fakturační adresu).

Cena přepravního:

• Při platbě předem bankovním převodem 139 Kč

• Dobírkou pomocou ČP 169 Kč

• Dobírkou  pomocou PPL 169 Kč

Ostatní dopravní náklady (výměna zboží z důvodu špatného výběru velikosti, barvy, atd..) a vrácení zboží hradí zákazník.

Tito přepravní náklady platí pouze pro dodání zboží na území Čech.