Barion Pixel
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Je velmi těžké vymyslet, jaký by byl nejlepší a nejužitečnější dárek na Vánoce nebo na jakoukoliv příležitost, která by určitě přinesla radost. Nákupnímu dárkovému poukazu na dětskou obuv by se určitě každý potěšil. Je velmi Dárkový poukazobtížné vybrat správnou obuv kvůli její velikosti, nebo výběru modelu. Pokud však darujete dárkový poukaz, dárce si může vybrat, co se mu líbí.

Jak si objednat?

Objednejte si dárkový poukaz v hodnotě 419 Kč (kliknutím na tento link si ho víte objednat >>>) nebo 839 Kč (kliknutím na tento link si ho víte objednat >>>) a my vám zašleme dárkový poukaz, kde si sami uvedete jméno osoby, které ho darujete. Pokud byste měli zájem o jinou částku, kontaktujte nás na jednom z níže uvedených kontaktů.

Možnosti platby

1. Dobírka, která má poplatek 139 Kč.

2. Kreditní kartou nebo platbou předem bez poplatku.

Na Dárkový poukaz se 20% sleva nevztahuje!

Nemusíte se obávat, že poukaz nedostane na Vánoce, protože Vám umíme zaslat poukaz elektronicky a originál později poštou. Neváhejte a objednejte si byť den před Vánocemi 23. prosince a obdržíte dárkový poukaz elektronicky.

Jak víte dárkový poukaz uplatnit?

Při objednávce zadejte kód do okénka kód kupónu, který máte na poukázce a kód potvrďte. Kód si můžete uplatnit pouze jednou.

WWW Link Web: www.detskaobuv-supykids.cz

Email E-mail: info@supykids.cz