D.D.step modré chlapecké dětské boty na suchý zip 26-31 s barefoot podrážkou

Stav: ✗ Nenachází se skladem
Číslo položky: S073-504AM

1 169 Kč
Od 1 089 Kč

-7 %
Vlastnosti produktu

Barefoot "bosý" nebo "naboso". Jedná se o boty věrně napodobující pocit chůze či běhu naboso, které jsou pro člověka nejpřirozenější. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly dokonalý kontakt s terénem a maximálně přirozený pohyb s největší možnou propriocepce. Zároveň však chrání chodidla před možným zraněním ostrými předměty, proti vlivům počasí a podobně. Nemusíte se tak bát zranění. Barefoot boty jsou vyráběny za pomoci nejmodernějších technologií a prvotřídních materiálů, takže ochrana vašich chodidel je více než dostatečná.

Noha v barefoot botě se nachází bezprostředně nad tenkou podrážkou. Bota není vystlané žádnou pěnou, a tak může vaše chodidlo plně vnímat informace o terénu, ve kterém se pohybuje. Barefoot boty jsou neskutečně pohodlné, ani nevíte, že je máte na noze. Zároveň vaše chodidla neustále pracují, na rozdíl od jiných druhů bot, a posilují se. Stejně tak správné držení těla.

VODĚODOLNÉ

Speciálním prostředkem potažená obuv, která pomáhá udržet povrch boty čistý, díky efektu "LOTUS".
Technologie 3D šití

Nová technologie výroby 3D pro maximální komfort.
Sešitím svršku a podrážky minimalizujeme množství použitého lepidla. Výsledkem je odolnější obuv s menším množstvím chemikálií.

Svršek boty, vnitřní stélka jsou z pravé, kvalitní kůže

Naše výrobky jsou vyrobeny z originální, vysoce kvalitní kůže, které poskytují maximálně pohodlné celodenní nošení a vynikající pocit jemnosti.
Vyjímatelná antivibrační stélka

Ergonomická stélka je vyrobena z kůže, která zajišťuje přirozený kontakt nohy s botou, čímž poskytuje větší pohodlí a tím zlepšuje prodyšnost obuvi. Stélku je možné vyjmout a vyměnit, takže je snadné ji čistit a vysušit. Antivibrační komfortní stélka snižuje zatížení dětských nohou.

Protiskluzová podrážka

Obuv je vyrobena z přírodního kaučuku. Použití gumy s vysokou čistotou zaručuje trvanlivost. Podrážka na špičce bot je posílena a odolná vůči fyzickému nárazu, je protiskluzová. Boty jsou lehké, a vzhledem k jejich pružnosti snadno ohýbatelné, umožňující přirozený pohyb.
Ohebnost

Naše boty jsou pohodlné, ohebné, u kotníku a patě vyztužené, dobře drží patu. Vzhledem k jejich anatomické struktuře umožňují přirozený pohyb.
BEZPEČNÁ DOPRAVA
Balík vám bezpečně dopravíme do vlastních rukouBEZSTAROSTNÉ NAKUPOVÁNÍ
Nakupujte bezpečně, 14 denní garance výměny zboží100% SPOLEHLIVÝ OBCHOD
Prodáváme dětské boty už 8 let!
Naposledy zobrazené produkty

Podobné produkty

Vyhodnoťte produkt!