Barion Pixel
Názory zákazníků

Pouze Vaši obuv doporučíme našim přátelům!

Objednala jsem si u Vás dětskou obuv, která byla nakonec o číslo větší. Ale nic to, odložili jsme ji na podzim, pro vstup do školky. Pak jsem na to zapomněla. O několik týdnů jste mi zavolali, že máte menší číslování, kdybych chtěla výměnu. Řekla jsem ano. Výměna byla zdarma, personál byl velmi ochotný, od té doby jejich moje dcera používá a zbožňuje. Děkuji Vám za ochotu a pozornost. Samozřejmě pouze Vaši obuv budeme doporučovat našim přátelům.

Děkuji, Henrieta Horváthová


Boty Supy jsou vynikající, už nechodíme k lékaři, chodíme už jen nakupovat boty Supy!

Když nastaly problémy s chodidly mého dítěte (příznaky podobné plochým nohám a špatnému držení těla), objevila jsem na internetu dětskou obuv Supi. Před tím jsme pravidelně chodili k lékaři s tímto problémem. Jednou se pan doktor zeptal, jaké boty mé dítě používá. protože musí vypsat dítěti vložky do bot, jsem řekla, že nosíme boty Supy. Řekl, že v tomto případě není nutné kupovat speciální vložky, protože zná boty Supy a on by doporučil právě ty. Je super, že už nemusíme chodit k lék...


Naše první boty byly Supykids a od té doby jsme na tom nic nezměnily.


Naše první boty byly Supykids a od té doby jsme na tom nic nezměnily, protože nám velmi sedli. Nabízejí přesně to, co zdravé dětské nohy potřebují: materiál je čistá kůže, jsou precizně sestaveny, fixují kotníky, a vnitřní pata je dostatečně supinovaná. Ještě nikdy jsem neměla problémy s jejich kvalitou, přitom jich mnoho krát používáme do terénu! Ve srovnání s jinými značkami je dostupná cena.


- Hajni, Baja


Pokud začne dítě chodit, Nelitujme peníze na kvalitní, zdravou obuv, protože v budoucnu se pouze takto stane z dítěte zdravý dospělý.


My 4 roky známe Supi a naše tři děti nosí jen tyto boty. Začalo to nejstarší dcerou, když nám ortoped řekl, že pokud začne dítě chodit, Nelitujme peníze na kvalitní, zdravou obuv, protože v budoucnu se pouze takto stane z dítěte zdravý dospělý. Koupila jsem první tzv. supinované boty, které zajišťují fixaci kotníku, a vnitřní strany paty jsou vyztuženy, tím zajišťují správné držení těla. V době, kdy už i moje třetí dítě začalo chodit jsem věděl, která obuv je pr...


Po 1 roce užívání bot Supykids se ploché nohy, a nohy do X mého syna zlepšily


Mnoho mých přátel mi doporučovalo boty Supy, ale bohužel jsme je zašali používat pozdě, až ve věku 2,5 let. Už tehdy bylo jasné že má ploché nohy, proto jsme, po několika dalších značkách, začali používat Supy. Po 1 roce užívání bot Supy se ploché nohy, a nohy do X mého syna zlepšily. Myslím si, že pokud bychom začali hned od počátku používat Supy boty, neměl by můj syn ploché nohy. Pokud budu mít druhé dítě, určitě bude používat Supy sandály již od prvního krůčku.


Gabriel...


Dnes jsme si ve Vašem obchodě koupili dětské boty pro mladší dcerku.

Vážené boty Supy!

Odkdy naše starší dcera nosí supinované boty (asi půl roku), výrazně se jí zlepšila klenba a svalstvo paty. Kromě toho se už nestěžuje na bolest nohou nebo únavu. Takové boty jsme začali nosit na radu ortopedického lékaře, a jsme velmi spokojeni s výběrem. Náš první nákup nepadl na vaši značku, ale podrážky bot druhé značky se velmi rychle obnosili a deformovaly. Podrážky SupyKids jsou však velmi odolné, a přitom flexibilní.

 

S pozdravem

Dereskei Dóra, (stálý zákazník)


Nyní jsou již boty Supykids i atraktivnější vedle jejich užitečnosti :)

Vážená paní,

Díky za korektní a pružný přístup! Díky mé neznalosti až třetí sandály, co jsem si objednala, byly správné velikosti, ale vždy jste byli ochotni jejich bezplatně vyměnit. Tato velikost je dobrá a sandálky jsou velmi vkusné. Velmi dobře stojí na nohách mého syna a myslím si, že i v budoucnu si budu objednávat u Vás, nyní už zbežnejšie :)) Jsem ráda, že nyní jsou již boty Supykids i atraktivnější vedle jejich užitečnosti :) A co je pro mě nové, protože jsme zatím používali jiné značky, vaše boty mají sup...


Fyzioterapeut nám poradil tuto značku bot, protože se Henike vybáčali chodidla dovnitř


Měla asi 2 roky, když nám fyzioterapeut poradil tuto značku bot, protože se Henike vybáčali chodidla dovnitř. Hned jsme si i koupili pro začátek sandály a od té doby nosíme pouze tuto značku. V srpnu jsme byli na kontrole u ortopeda a dostali jsme dobrou zprávu, že naše malá slečna má kotníky v pořádku. Těšíme se, že máte stále více krásných modelů. Velmi čekáme zimní obuv.

 

Díky!

Vaše věrná zákaznice: K. Magdika


Preventivně používáme supinovanú obuv, mohu potvrdit, že sandály, boty jsou nejen zdraví prospěšné, ale i pohodlné.

Vážené Supy!

Chtěla bych Vám poslat své zkušenosti ohledně bot Supy. První Supy sandálky jsme koupili, kdy měla dcerka 1 rok, od té doby už vynosila pár ks Supy bot. Všechny zbožňovala. Preventivně používáme supinovanú obuv, mohu potvrdit, že sandály, boty jsou nejen zdraví prospěšné, ale i pohodlné. Už více druhů poloze naznak bot jsem měla v ruce, ale neměnila bych. Supykids, mají vynikající strukturu a pohodlnou, měkkou stélku.

Celkově však milujeme Supi, a nic...


Po naší dceři jsme vybrali z vašich modelů sandály i pro našeho syna.

Vážené Supykids!

Po naší dceři jsme vybrali z vašich modelů sandály i pro našeho syna. Na fotce sice sedí, ale na vlastních nohou se vyšplhal tak vysoko. :) Jen proto sedí, abys věděl prohlédnout pejska (vaše logo) na patě boty. :) Vidět, že mnohem stabilnější chodí v obuvi, jako doma v ponožkách nebo naboso. Pouze pár měsíců chodí, ale už běží. :) Další věc je, že boty jsou snadno obuteľné kvůli zapínání na suchý zip, což je i pro nás úleva. Takže pokud se bude dát, bude si obouvat boty Supykids.

 ...


Cestovali jsme až 200 km za botami SupyKids ...

Vážené Supykids!

Na návrh našeho fyzioterapeuta jsme se začali informovat o botách Supy. Velmi dobře nás informovala Vaše stránka, takže jsme se nezdráhali cestovat 200 km, abychom si je mohli osobně vyzkoušet. Byli jsme velmi spokojeni s prístupomVášho personálu a obzvláště spokojeni s s kvalitou a designem bot. Čekám na zimní boty, které přidáte na stránky, protože i s těch chceme značku Supy. Nyní si už umíme koupit boty i bez vyzkoušení.

S pozdravem, P. Sinkó Csenge


Všem mým dětem kupuji obuv Supykids :)

Vážené Supy!

Moje holčička se narodila v roce 2008. Když měla 10 měsíců koupila jsem jí boty Supykids. Velmi se nám líbí, dá se říci, že všude nosíme tyto boty, ve školce, venku na dvoře, doma ... Supi boty nosí i můj 6,5 letý syn a také 4,5 letá dcera, o chvíli i můj 8 měsíční syn. Jsou velmi pohodlné, stabilně drží kotníky dítěte. Od té doby jako je nosí, nemají žádné problémy. Ceny jsou v pohodě, nemluvě o stálých akcích na vašem webu.

Děkujeme, že jste tady!

Barsiné Erik Csintalan, Gödöllő


Experimentovali jsme s několika značkami, dokud jsme vás konečně našli.

Vážené Supy!

Moje malá holčička se narodilo v roce 2010 s vrozenými deformitami končetin. Mnoho věcí jsme vyzkoušeli, chodili jsme po mnoha lékařích a různých terapiích, odborník nám doporučil nosit supinovanú obuv na ulici i doma. Experimentovali jsme s několika značkami, dokud jsme vás konečně našli. Odkdy nosíme boty, holínky Supykids, zlepšení je patrné, až neuvěřitelně. Kromě toho, že Vaše boty jsou nejpohodlnější a cenově nejdostupnější, jsou i atraktivní. Pro mě je důležité, aby dítě n...


Slabé kotníky a vybočené chodidla dovnitř, proto jí doporučili boty Supykids

Vážený Supykids!

Velmi se nám líbí boty Supykids. Dcera má pouze rok a půl, ale už měsíce nosí vaše sandály zatím pouze v pokoji. Má slabé kotníky a vybočené chodidla dovnitř, proto jí doporučili boty Supykids. Miluje je a už si je umí i sama obout. Je to taková malá parádnice, skutečná baba :)

Díky za vaši pomoc!

S pozdravem, Annamaria Montz


Lékař nám doporučil na pokles klenby ortopedické boty

Vážení supykids! Problém trvající několik týdnů byl vyřešen, když před pár dny dorazil balíček od Vás. Lékař nám doporučil na pokles klenby ortopedické boty. Do té doby jsem neslyšela nic o speciálně vytvarované supinované podrážce. Dlouho jsem si prohlížela webshopy a nakonec jsem si vybrala od vás zimní boty i přes obavu, zda vyberu správnou velikost. Nezklamali jste nás, balík přišel včas, kvalita bot odpovídala tomu, co nabízíte, míra seděla. Můj syn je miluje. Vaše boty od té doby doporučuji všem svým známým. ...


Supykids značka je vítěz!

Vážení Supykids!

S dcerou jsme již vyzkoušeli několik supinovaných bot, ale vy jste vítěz. Domácí boty a také přezůvky do školky jsou Supykids, a přes víkend jsme koupili i krásné sandálky na jar (takže se už těšíme na pěkné počasí :)

Děkuji vám! Želka a Julka (21-měsíční holčička)


Lékař mi poradil, aby moje děti vždy nosili boty, které udržují stabilně paty

Vážení supykids! Členky mého syna byly nestabilní, takže začal chodit o několik měsíců později, než ostatní děti. Lékař mi poradil, aby měl vždy na nohou boty, které stabilizují kotník. Měla jsem problém koupit sandály v zimě, ale ve vašem webshopu jsem hned našla, co potřebuji. 

Děkujeme, Panna a Levi Fabian


První dojem o botách: na pohled velmi pěkně navržené, vysoce kvalitní

Vážení Supykids! Kvůli prevenci jsem svému synovi před rokem koupila první supinované boty. Bohužel jsem si nevybrala jako první Vaši značku. Už od začátku jsme měli problémy s kvalitou bot (stélka bot se již po prvním týdnu sedřela) a ukázalo se, že mému synovi vůbec nepomohli! Nedávno jsem byla s ním po 3 letech na vyšetření, kde nám řekli, že má ploché nohy. V každém případě, jsme se rozhodli udělat změnu a vybrali jsme si značku Supykids. Pro tuto chvíli mohu říci, že objednané výrobek je na pohled velmi pěkn...


Děkuji za pohodlné, zdravé a krásné boty!

Moje tříletá dcera si pro své první kroky vybrala značku bot supykids, proto bylo jednoznačné, že i její malý bratříček bude nosit stejnou značku. V lednu dostal své první botičky, od tehdy si je nechce ani zvléct. Děkuji za pohodlné, zdravé a krásné boty!

Esterka Nováková


Miluji své boty, Anabella :)

Moje holčička měla velmi špatné držení těla, a ploché nožičky. Boty Supykids to všechno napravili. Dokonce se naučila vázat si boty :)

Anabell Almásiová


Vyhodnoťte produkt!