Barion Pixel
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ A PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY

Veškeré objednávky v našem internetovém obchodě považujeme za závazné.

Každý zákazník prohlašuje, že svou objednávkou souhlasí s obchodními podmínkami e-shopu www.detskaobuv-supykids.cz.

V e-shopu www.detskaobuv-supykids.cz  je možné si objednávat zboží jedině elektronicky pomocí ikony obsah košíku, udáním údajů objednavatele (jméno, adresa, telefon, email). Objednávku bereme za ukončenou zaplacením zákazníka za zboží.

OBCHODNÍ PODMÍNKY 

Možnosti platby ve webshopu:

  • Platba při převzetí výrobku (na dobírku)

V tomto případě, objednané zboží a cena poštovného bude vyplacena po obdržení balíčku.

  • Platba online, bankovní kartou

Elektronická platební služba společnosti Barion, pomocí kreditní karty můžete pohodlně a bezpečně platit v našem internetovém obchodě. Poskytovatel služeb Barion Payment Zrt. je instituce pod dohledem Národní banky Maďarska, číslo jeho oprávnění: H-EN-I-1064/2013.

V případě platby kreditní kartou bude Kupující přesměrován na Barion Payment Zrt. (Adresa: 1117 Budapest, Infopark stní. 1., Telefonní číslo: 0036 (1) 464 70 99) bezpečná webová stránka, přes kterou se kupní cena skutečně uhradí. Údaje o kreditní kartě kupujícího nejsou společností Barion Payment Zrt. v žádném případě zaznamenány ani nejsou prodávajícímu k dispozici.

Po úspěšné platbě informuje webová stránka finanční instituce kupujícího o úspěšném nákupu, o kterém dostane potvrzovací e-mail. V případě neúspěšné platby vás vrátí zpět na stranu úspěšně potvrzené objednávky kde vás upozorní na neúspěšnou platbu bankovní kartou a nabídne Vám objednávku na dobírku. Kupující má právo odmítnout tuto možnost na jednom z našich kontaktních údajů: Email: info@supykids.cz, Telefon: 0905 836 877.

Finanční instituce Barion akceptuje pouze tyto bankovní karty:

Mastercard;
Elektronická karta MasterCard;
maestro;
Visa;
Visa Electron.

Při zahraničních objednávkách je cena dodání odlišná než v rámci České republiky, o čemž Vás bude provozovatel strany v mailu informovat a žádat její úhradu. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete odstoupit od koupě a peníze Vám budou následně vráceny na účet do 5 dnů od oznámení.

Odeslání zboží bude provedeno okamžitě po připsání peněz na bankovní účet prodávajícího. Dodání zboží 1-2, max. 3 pracovní dny od předání balíčku kurýrovi (ČP, PPL). Maximální doba dodání od potvrzení objednávky je 8 pracovních dní. Přepravci odesílají oznámení předtím, než zásilku doručí.  Tato dodací lhůta není platná v zahraničí, o přesné dodací lhůtě Vás budeme informovat e-mailem.

  • Platba bankovním převodem na bankovní účet (předem)

Při platbě předem prosíme o úhradu hodnoty objednávky, kterou obdržíte v potvrzení objednávky (cena zboží + poštovné) ode dne objednání do 5 pracovních dnů na níže uvedený bankovní účet.V opačném případě objednávku považujeme za zrušenou. Při převodu zadejte prosím číslo Vaší objednávky do políčka: účel platby.

Při objednávce a platbě ze zahraničí kromě čísla účtu je třeba uvést i IBAN kód. Přepravní poplatky do zahraničí jsou kalkulovány individuálně, proto prosím objednávku uhraďte až po obdržení e-mailu od našeho zákaznického servisu, který obsahuje přesné náklady dodání zboží do zahraničí, nebo nás prosím kontaktujte na jednom z našich kontaktů.

 

Kontakty: 

Telefon: +421 905 836-877

E-mail: info@supykids.cz

Jakmile bude platba připsána ve prospěch našeho účtu, automaticky Vám odešleme objednané zboží.

Bankový účet v CZK.

Názov firmy: Primeria Design Kft. 

IBAN: HU65 10402128-50527069-48541039 (EUR)

SWIFT: OKHBHUHB

 

Ke zpracování objednávky dojde v pracovních dnech mezi 10-18 hodinou. Objednávku můžete podat i mimo času vyhrazeného na zpracování objednávky. V tomto případě bude vaše objednávka zpracována na další pracovní den.

Po zpracování objednávky Vám zašleme v e-mailu Potvrzení o objednávce, ve kterém Vás informujeme, zda je objednaný výrobek (y) k dispozici v našem skladu. I přes denní aktualizací skladu může nastat rozdíl, o kterém Vás informujeme v potvrzení objednávky.

Nákupní cena je cena, která se nachází u vybraném zboží, je udaná v Kč.  V ceně je zahrnuta DPH, v ceně není zahrnuta cena dobírky.

Zákazník má právo zrušit svou objednávku v době po objednání, ale ještě před zasláním zboží. Tuto žádost je povinen ohlásit v mailu info@supykids.cz. Kupující nehradí v takovém případě žádné výdaje

 

DOPRAVNÍ PODMÍNKY

Žádáme Vás, abyste při udávání doručovací adresy brali ohled na to, že doručení zboží probíhá v pracovní době mezi 8 a 17 hodinou. Při objednávce si do poznámek můžete udat jako místo odběru své pracovní místo, když si v daném čase víte převzít dobírku pouze na pracovním místě. Žádáme Vás o přesné vyplnění údajů!

Doručení: Doručení zboží probíhá v pracovní době mezi 8 a 17 hodinou. Dodání zboží 1-2, max. 3 pracovní dny od předání balíčku kurýrovi (ČP, PPL). Maximální doba dodání od potvrzení objednávky je 8 pracovních dní. Přepravci odesílají oznámení předtím, než zásilku doručí. 

PPL přepravce posílá sms, před doručením kurýr volá. PPL má 2 pokusy o doručení a poté je zásilka uložena v depu. u PPL je úložní doba 5 pracovních dnů.

Česká pošta odesílá sms, kde je časové rozmezí doručování zásilky, pokud se zásilku nedaří doručit, zanechá oznámení, kde si může adresát zásilku vyzvednout. Česká pošta má 1 pokus o doručení, poté je uložena v depu. U České pošty je úložní doba 7 pracovních dnů.

Cena přepravního:

  • Při platbě předem bankovním převodem 189 Kč
  • Při platbě bankovní kartou 189 Kč
  • Dobírkou pomocou ČP 249 Kč
  • Dobírkou  pomocou PPL 249 Kč

Ostatní dopravní náklady (výměna zboží z důvodu špatného výběru velikosti, barvy, atd..) a vrácení zboží hradí zákazník.

Tito přepravní náklady platí pouze pro dodání zboží na území Čech.

 

OSOBNÍ ÚDAJE

Všechny poskytnuté údaje jsou samozřejmě chráněny - nebudou poskytnuty třetí straně viz. Ochrana osobních údajůkupujícího. Všichni účastníci mají právo přepsat, opravit, vymazat leckteré, nebo všechny poskytnuté údaje.

Z důvodu poskytování kvalitních služeb prodávající potřebuje znát některá osobní data kupujícího. www.supykids.cz webshop si během trvání smlouvy a později kvůli dokazování smluvních podmínek archivuje zákaznické údaje. Nakládání s těmito informacemi se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v informačních systémech. Prodávající se zavazuje chránit tato data před zneužitím a zaručuje jejich neposkytnutí třetímu subjektu s výjimkou organizací, s nimiž spolupracujeme při vyřízení Vaší objednávky. Jde o doručovatelské služby (dodací adresa) a banky (v některých případech jméno). Tyto údaje jsou poskytovány jednorázově.

 

OSTATNÍ

Nemůžeme převzít odpovědnost za žádnou z níže uvedených případů, z jakýchkoliv příčin k nim došlo:

• Jakékoliv selhání internetové sítě, která brání www.supykids.sk webshopu v bezvadném fungování a zákazníkovi v nakupování.

• Jakákoli chyba programu, abnormální událost nebo důsledky technických poruch.

• V případě Vis major nebo jakýchkoliv událostí, které se nedají řídit.

• Jakékoliv závazkové právní vztahy vzniklé mezi odběratelem a dodavatelem před nabytím účinnosti této smlouvy, nebo mimo tuto smlouvu, se řídí obecnými právními předpisy, pokud se strany nedohodnou jinak.

 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ - ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/83 / EU je kupující oprávněn bez udání důvodu odstoupit od smlouvy (nákupu zboží) do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být provedeno písemnou formou, musí obsahovat všechny údaje sloužící k identifikaci zboží, prodávajícího a kupujícího a musí být od obdržení zboží do 14 dnů doručeno spolu se zbožím do sídla prodávajícího na náklady a odpovědnost kupujícího. Zboží nesmí být použité, musí být nepoškozené. Zboží musí být doručeno prodávajícímu spolu s dokladem o koupi na níže uvedenou adresu. Při splnění všech výše uvedených podmínek Vám pro vrácení zboží zašleme peníze za zboží (bez poštovného) složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 15 dnů po fyzickém obdržení zboží. Zboží zhotovené podle požadavků kupujícího nelze vrátit!

GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ

V případě výměny zboží (boty nesplňují vaše očekávání, nesprávně zvolená velikost, atd.) jsou podmínky stejné, jako při garanci vrácení peněz s tím rozdílem, že místo vrácení peněz jste si zvolili výměnu zboží za jiný. Lhůta vrácení zboží je do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží nesmí být použité, musí být nepoškozené. Zboží musí být doručeno prodávajícímu spolu s dokladem o koupi na níže uvedenou adresu.

Primeria Design Kft. 

Adresa: 6000 Kecskemét, Klebelsberg Kuno u. 17

Phone Mobil: +421 905 836-877

Výměna zboží musí být provedena písemnou formou, musí obsahovat všechny údaje sloužící k identifikaci zboží, prodávajícího a kupujícího. Zboží musí být ve výše uvedené lhůtě doručeno do sídla prodávajícího na náklady a zodpovědnost kupujícího.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro výměnu zboží Vám zašleme nově vybrané zboží nejpozději do 15 dnů po fyzickém obdržení zboží. Náklady spojené se zasláním vyměněného zboží nese kupující v hodnotě dobírky.

ZÁRUČNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

Na veškeré prodávané zboží, pokud není určeno u zboží jinak, je poskytována záruční doba v trvání 24 měsíců od data prodeje. Oprávnění na záruku zaniká v případě, že vada byla způsobena mechanickým poškozením výrobku, provozováním nebo skladováním výrobku v nevhodných podmínkách. Odpovědnost za škodu přechází na kupujícího v okamžiku převzetí předmětu smlouvy od dopravce. Odpovědnost za vady zjištěné při převzetí zboží nese prodávající. Kupující je povinen takové vady případně rozdíly v množství reklamovat písemně do 14 pracovních dnů ode dne převzetí zboží. Vady, které nemohly být zjištěny při převzetí zboží, a na které se vztahuje záruka je povinen kupující reklamovat písemně nejpozději poslední den záruční doby.

Kupující má právo požadovat odstranění záručních vad v případě, že je to možné nebo může požadovat přiměřenou slevu z kupní ceny. V případě, že není možné záruční vady odstranit, má kupující právo na výměnu vadného zboží za nové nebo vrácení peněz. V případě reklamace je kupující povinen doručit zboží na níže uvedené adrese firmy. Po obdržení zboží spolu s dokladem o koupi a písemné reklamaci (vyplnit formulář záručního listu) je prodávající povinen do 30 dnů písemně seznámit kupujícího s výsledkem reklamačního řízení. Součástí zprávy o výsledku reklamačního řízení je posudek autorizovaného znalce v příslušném oboru.

POZOR! Délku záruční doby není možné zaměňovat s životností obuvi, plným využitím obuvi a skutečnými užitnými vlastnostmi materiálu. Životnost obuvi je dána způsobem a intenzitou používání. Při intenzivním používání může být životnost obuvi kratší než záruční doba.

 

Informace ohledně provozovatele a majitele webshopu:

Primeria Design Kft. 

Adresa: 6000 Kecskemét, Klebelsberg Kuno u. 17

IČO: 03 09 132996

DIČ: HU27058415

Phone Mobil: +421 905 836-877

WWW Link Web: www.detskaobuv-supykids.cz

Email E-mail: info@supykids.cz