Barion Pixel
Proč boty Supykids?

Proč je Supykids dětská obuv zdravá?

Supykids dětské boty, botičky a sandály, byly vyvinuty na prevenci, zachování zdraví, jejich nošením se děti mohou vyhnout plochým nohám, pokleslé klenbě chodidel, skoliózi páteře, mnoho dospělých mohou zabrániť nesprávnému držení těla, které se vyvinulo již v raném dětství.

V čem se liší Supykids boty od obyčejných bot pro děti?

Podstata obuvi spočívá v konstrukci paty. Obsahuje supinaci - 0,5 cm vyvýšení vnitřní paty, což mírně vytáčí kotník dětské nohy ven a tím zabezpečuje správné držení těla a vývoj nohy.

Správně vybraná bota musí chodidlo dokonale fixovat tak, aby nedocházelo k nežádoucím bočním pohybům patní části nohy. Naše obuv je vyrobena pouze z přírodních materiálů, z pravé kůže. Jsou měkké, prodyšné, absorbují zvýšenou fyziologickou vlhkost dětské nohy a zároveň se díky svému složení vhodně přizpůsobí anatomickému tvaru chodidla. Tyto materiály vyhovují náročným hygienickým požadavkům i z hlediska nežádoucího kožního dráždění. Podrážka obuvi má lehkou gumovou strukturu, která je pružná a odolná proti oděru, opotřebovávání, navržena pro co nejvyšší pohodlí nohy při neustálém procvičování nohou. Boty mají správnou šířku, což znamená, že odpovídají obvodu nohy v místě prstních kloubů a jsou zhotoveny s oblým tvarem špičky.

Od kterého věku se doporučuje nošení těchto bot u dětí?

Od jejich prvních krůčků. Zkušenosti poukazují na to, že batolata, které se učí chodit, se cítí mnohem bezpečněji v těchto botách, protože pevně drží jejich kotníky, což je velkou pomocí při jejich prvních nejistých krůčcích.

Obuv je vhodná i pro děti s plochými nohami?

Ano, určitě. Plochá noha u dětí se často vyvíjí bez povšimnutí. Dětská obuv Supykids vytváří svou konstrukcí paty aktivní korekci, což znamená, že při chůzi povzbuzuje nohy k neustálé aktivitě, čímž napomáhá k vývoji a zlepšení klenby chodidel.

V jaké velikosti jsou k dispozici tyto boty?

Ve velikostech 18-32, zimní kožešinové boty až do velikosti 35. Sandály a přechodné boty jsou k dispozici po celý rok, takže není problém v zimním období nakoupit přezůvkovou zdravou obuv do školky nebo domů. V každém ročním období je velký výběr bot, ať už kozaček, sandálů, balerín a pod.

Kde je možné zakoupit tyto boty?

Prostřednictvím našeho internetového obchodu www.detskaobuv-supykids.cz