MEMO supinované vložky 5 mm navýšení

Stav: ✓ na skladě
Číslo položky: MEMO ST
Od 319 Kč
Rozmer:
ks:
Informace o velikosti

Velikost Supykids bot se liší od ostatních výrobců.
Zkontrolujte velikost obuvi vašeho dítěte pomocí tabulky velikostí!


Tabulka velikostí
Vlastnosti produktu

MEMO diagnostická podrážka

Jeden nebo dva týdny pravidelného nošení Memo obuvi postačí k prokázání opotřebení tenkého okraje diagnostické podrážky, což poukazuje zda je stav paty vašeho dítěte optimální, nebo vyžaduje korekci. Při správném výběru stélky (vložky) se stav paty Memo supinované vložky (stielky).upraví, opotřebení paty budete vidět v zóně 1 diagnostické podrážky (vnější roh). Pokud se nošením vložek MEMO obuvi nezačne opotřebovávat zóna 1, obraťte se na svého ortopeda nebo fyzioterapeuta!

Zóna 1: Chůze je správná, pata je zdravá. Používání dětské obuvi MEMO pomáhá k dalšímu zdravému rozvoji paty. Doporučuje se nosit modely s nižší kotníkovou podporou (např. Jaspis, Zafira, Verona).

Zóna 2: Pokleslá klenba paty směrem dovnitř, což vyžaduje použití šedé vložky a pravidelné nošení dětské obuvi MEMO. Doporučuje se nosit modely s nižší kotníkovou podporou (např. Jaspis, Zafira, Verona).

Zóna 3: Pokleslá klenba celé části chodidla směrem dovnitř, zóna 3-4: zatížení celé vnitřní části chodidla. Oranžová valgus korekční vložka MEMO obuvi je účinnou oporou pro pokleslou klenbu chodidla. Modely s vysokou kotníkovou oporou (např. Kenguru, Viki) poskytují extrémně silnou oporu pro kotníky, které jsou fixovány. K dosažení trvalého výsledku se doporučuje hravé zdravotní cvičení!

Zóna 6: Sklon členka směrem ven, zóna 5-6: zatížení celé vnější paty směrem ven. Vyžaduje se pravidelné používání béžové pronační korekční stélky. Prosím, poraďte se s odborníkem nebo fyzioterapeutem!

Memo supinované vložky (stélky).

Pokleslá klenba paty dovnitř (opotřebení diagnostické podrážky MEMO vidíte v zóně 2); doporučuje se dodatečná podpora (navýšení) paty o 5 mm pomocí korekční šedé stélky.

Jsou dostupné ve velikostech 22-39. Memo supinované vložky (stélky).

 BEZPEČNÁ DOPRAVA
Balík vám bezpečně dopravíme do vlastních rukouBEZSTAROSTNÉ NAKUPOVÁNÍ
Nakupujte bezpečně, 14 denní garance výměny zboží100% SPOLEHLIVÝ OBCHOD
Prodáváme dětské boty už 8 let!
Naposledy zobrazené produkty

Podobné produkty

Vyhodnoťte produkt!